کیکی بازار چیست؟

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

کیکی بازار : ارزان تر ، سریعتر ، زندگی راحتر

ابتدا شاید اولین سوالی که به ذهن متبادر میشود این است که "کیکی" به چه معناست . "کیکی" نام تپه ایست کوچک و خاطره انگیز واقع در شهرستان رابر از توابع استان کرمان که در محل سکونت گردانندگان وب سایت واقع شده است

کیکی بازار  یک بازار اینترنتی است که تمام محصولات مورد نیازی که یک شخص میتواند انها را از بازار حقیقی فراهم کند را در خود جای داده است و بیشتر تمرکز آن بر روی خرید های محلی است به این صورت که خریدار از فروشگاههای که به آنها اطمینان دارد میتواند خرید کند . کیکی بازار این امکان را برای فروشگاهها فراهم میکند که محصولات خود را به صورت اینترنتی عرضه کنند و در مقابل نیز برای خریداران امکان جستجو و بررسی محصولات مورد نیاز خود را فراهم  میکند. پس از جستجو و بررسی و انتخاب محصولات سبد خرید و محصولات انتخاب شده را چک میکنند و آدرس و نحوه ارسال سفارش را انتخاب میکنند و به صورت انلاین مبلغ خود را پرداخت مینمایند. 
پس از پرداخت کیکی بازار موظف است سفارش را از فروشنده گرفته به خریدار در اسرع وقت برساند.

 

 

پاسخگویی سریع